Grupa Amber

Grupa Amber

Grupa Amber– O nas

Od 25 lat tworzymy idealne rozwiązania, dla indywidualnych potrzeb Klientów. Stawiamy na innowacyjność, prostą obsługę i bogatą funkcjonalność dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zaufało nam ponad 700 firm, które korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia. AMBERPOS jako integrator tworzy pełen wachlarz rozwiązań technologicznych ułatwiających podnoszenie standardów obsługi Klienta w branży HoReCa.

Co oferujemy?

Kompletny produkt dla każdej restauracji: nowoczesny sprzęt , nieustannie ulepszane oprogramowanie, systemy przywoławcze, monitoring, usługi audytowe itd.

Gwarantujemy pełne wsparcie dla naszych produktów i profesjonalną obsługę techniczną, zapewniając najwyższą jakość dostarczanych usług. Tworząc oferty dla biznesu, dobieramy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.

Dlaczego my?

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat. W naszej ofercie stawiamy na innowacyjność, prostą obsługę i bogatą funkcjonalność dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zaufało nam już ponad 700 klientów z sektora gastronomicznego. Nasze rozwiązania można znaleźć w najlepszych restauracjach, klubach, kawiarniach i lokalach szybkiej obsługi.